İşverenlerimizin Kazanımları

İnşaat sektöründe işverenlerin yaşadığı en önemli sorunlardan birisi referansları iyi olan, sorunsuz çalışabileceği yüklenici ve taşeron firmalara ulaşmalarındaki zorluktur.  Network Yapı bu ihtiyaçların tek bir çatı altında karşılanacağı, işverenlere güvenle çalışarak, önemli projelere imza atma imkanı sağlayan bir çözüm ortaklığı platformudur.

 

NETWORK YAPI SİSTEMİ, İŞVERENLERİMİZE

ZAMAN KAZANDIRIYOR

Gerçekleştirmeyi planladığınız projede, inşaatın başlangıcından sonuna kadar gerekli olan tüm hizmetleri Network Yapı Sistemi içindeki firmalarla görüşmeler yaparak temin edebilir, böylelikle size uygun firmayı araştırmaya harcayacağınız zamandan tasarruf edersiniz.

 

GÜVEN KAZANDIRIYOR

Network Yapı, referans sisteminedayalı bir yapılanma olduğu için sizinle irtibata geçen  firmaların her biri kendi alanlarında tecrübeli ve güvenilir firmalar olacak. Başarılı geçmişi olan ve bu nedenle tavsiye edilen bu firmalarla işlerinizi güvenle yürütecek, önemli projelere imza atacaksınız.

 

MALİYETTEN KAZANDIRIYOR

Network Yapı, projenizi gerçekleştirme konusundaki taleplerinizi analiz ederek, en kısa zamanda talebi karşılayabilecek uygun firmaları size yönlendirir. Sizin araştırma için harcayacağınız zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlar.

Network Yapı Sisteminin içinde hizmet ve destek alan işverenler, hizmetleri karşılığında Network Yapı’ya herhangi bir ücret ödemezler.

 

 NETWORK YAPI ÇÖZÜMLERİ  İLE ÇALIŞTIĞINIZDA

Minimum zamanda maksimum verim alır

Satın alma maliyetlerinizi aşağı çeker

Projenizde sizinle yol alacak referanslı firmaları bir arada bulur

İş kayıplarınızı en aza indirir

Hata riskinizi düşürürsünüz.