Kurucularımız

Bizler

Her birimiz kendi alanımızda çeyrek asrı aşkın bilgi ve tecrübeye sahip arkadaşlarız.

Bugüne kadar her Müşterimizin işini, kendi işimiz olarak gördük. 

Para kazanmayı tabii ki istedik.


Ancak, her Müşterimizi bir“Dost” olarak gördük,

“ Dost kazanmak, para kazanmaktan daha önemli dedik. ”

 

Bizleri de “Dost” olarak gören Müşterilerimizi,

“ Diğer Dostlarımıza da tavsiye ettik.” ve gördük ki ;

“ Dostlarımızla çalıştıkça, daha da büyüyoruz , büyüdükçe daha çok kazanıyoruz ve kazandırıyoruz. ”

 

Bu prensipten hareketle;

“ Türkiye’nin ilk ve tek Network Pazarlama Ağına sahip Yapı Çözüm Ortaklığı Platformunu oluşturduk. ”Abdülkadir BALTA

1977 Iğdır doğumludur.

İnşaat sektöründe; Dekorasyon, Restorasyon ve İnce İnşaat işleri konusunda uzmanlaşmıştır. 

1998 yılında Kendi Şahıs Firması ile, Levent Akmerkez mağazalarında başlayan İnce İnşaat işleri ve Dekorasyon çalışmaları, Etiler Eczacıbaşı Konutları, Levent İş Bankası Kulelerinin muhtelif katları vb. projelerle  devam etti.

2000 yılından itibaren İstanbul Menkul Kıymetler Borsası 1. ve 2. Kısım işlerinin dekorasyonu, Bahçeşehir Üniversitesi Yurt ve Fakültesi ince işleri, Levent Tekfen Merkez İnşaatının muhtelif katlarının ince inşaat işleri ile daha kapsamlı ve nitelikli projelere hizmet verdi.

Yurtdışında Gürcistan Batum’da Lc Waikiki Şirket Merkezi ve Mağazaları, Irak Erbil ve Deok’da Otel ve AVM ince inşaat ve dekorasyon işleri yaptı.

Şen İnşaat ile süre gelen çalışmalarında, Komple Anahtar Teslimi İnşaat işlerinde Koordinatör olarak yer almıştır.

Halen, Şen İnşaat bünyesinde, İnce İnşaat İşleri ve Dekorasyon İşleri Grup Başkanı olarak görev yapmakta olup, 

Network Yapı Çözümleri A.Ş.’nin  Kurucu Ortakları arasındadır.    

 

Erdem ONAN

1975 yılında İstanbul’ da doğan Erdem Onan

1993 yılında girdiği Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden 1999 yılında mezun oldu.

Okul hayatı ile beraber yürüttüğü çalışma hayatında, farklı sektörlerde satış ve pazarlama konularında çalışmalarına devam etti.

2007 yılında malzeme satışı ile giriş yaptığı inşaat sektöründe, 2009 yılı itibariyle eşi Esin Onan ile birlikte kendi şirketleri Esin Onan Design’ da çalışma hayatına devam etmeye başladı.

Tasarımlarını yaptıkları projelerin şantiye takibi, uygulama ve proje kontrolü gibi konularda uzmanlaşmıştır.

Bu kapsamda, tasarladıkları Projelerin Keşif ve Metrajlarının uygulama projesine uygun olarak yapılması, iç tefriş ve satın almanın yapılabilmesi için, belirlenmiş olan konsepte uygun Mimari, Elektrik ve Mekanik malzeme alternatiflerinin seçilerek Yatırımcıya sunulması, şantiye ortamında projelerin ve uygulamanın kontrolü hizmetlerini vermektedir.

 

 Halen,Esin Onan Design Firması Ortağı olup,

 Network Yapı Çözümleri A.Ş.’nin Kurucuları arasındadır ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. 

 

 

Esin ONAN

1975 yılında Ordu’da doğan Esin Onan

1993 yılında girdiği Mimar Sinan Üniversitesi’nden 1999 yılında mezun oldu.

Okul yıllarına paralel bir şekilde başladığı çalışma hayatında, tasarım ve resim yeteneğini kullanabildiği çeşitli sektörlerde proje, tasarım ve uygulama çalışmalarına devam etti.

2006 yılında girdiği inşaat sektöründe bulunduğu projelerde adından söz ettirdi.

2009 yılından itibaren kendi adını verdiği Esin Onan Design isimli şirketinde, Gül İnşaat, Beyazlar İnşaat, Keleş İnşaat, Mutlu İnşaat gibi sektörün önde gelen pek çok firmasının, başta toplu konut projelerinde konsept tasarımı, örnek daire olmak üzere, cafe, ofis, otel, mağaza projeleri tasarlamakta.

Tasarladığı mekanlarda, Müşteri odaklı, yenilikçi, detaycı, disiplinli, sıra dışı çalışma prensipleriyle çalışmayı hedefler. Bu hedefleri doğrultusunda, proje ile ilgili tasarım bütünlüğünü bozmadan, İşveren tarafından belirlenen maliyet hesapları içerisinde çalışmalarını gerçekleştirir. Tasarıma başlarken yola çıktığı hikayeyi, kaliteli bir şekilde sunup, başından sonuna kadar ekibiyle birlikte projenin içinde bulunup, hayali gerçeğe taşımayı prensip edinmiştir.

Halen, Esin Onan Desing Firma sahibi olup, 

Network Yapı Çözümleri A.Ş.’nin de  Kurucu Ortağıdır.     

İlhan BELLEK

1962 Kayseri doğumludur.

1979 yılında Sultanahmet Teknik Lisesinden mezun oldu.

2010 yılında başladığı İktisat Fakültesi Ön Lisans eğitimini 2012 yılında tamamladı.

2014 yılında ise İşletme Fakültesi Lisans eğitimini tamamladı.

1986 yılından itibaren Gayrimenkul Sektöründe faaliyetine başladı. 1991 yılına kadar, İlhan Bellek ve Ziya Bellek ortaklığı ile Üçel Emlak ismi altında faaliyet gösterdi.

1991 yılında kurulan Birleşmiş Emlakçılar A.Ş.' nin Kurucu Ortakları arasında yerini aldı.

1994 yılından itibaren, Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. Genel Sekreterliği ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, MEB. Emlakçılık Kursu Kuruculuğu ve Eğitmenliği görevlerinde bulundu.

1991 yılından itibaren; Bahçelievler ve Yeşilköy’de Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. Acenteliği, 1994 yılında İstanbul Ana Acenteliği, 2012 yılı itibariyle de M. Nuri Orhon ve Ziya Bellek ile birlikte Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. Marmara 1. Bölge & İstanbul Ana Acenteliği görevini üstlendi. 

2018 Mart ayında faaliyete geçen , Milli Eğitim Bakanlığı ,Birleşmiş Emlakçılar Uzaktan Öğretim  Kursu’nun ,Kurucu Müdürü dür.

Halen, Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısıdır.

Network YapıÇözümleri A.Ş.’ nin  Kurucu Ortağı olup, Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.   

M.Nuri ORHON

1950 İstanbul doğumlu,

1969 Şişli Terakki Lisesi mezunudur.

1972 – 1978 yılları arasında Roche İlaç Sanayi Tıbbi Mümessili olarak görev yaptı.

1978 – 1982 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri'nde bulundu.

1982'den bu güne Emlak Sektöründe olup, İstanbul Levent’de Emlak Dünyası, Bebek’de Masters Emlak ve Giz Emlak ismi ile Emlak Pazarlama Hizmeti verdi.

1991 yılında Birleşmiş Emlakçılar A.Ş.' nin Kurucu Ortakları arasında yerini aldı.

1992 yılında Türkiye’ nin İlk ve Tek On-Line Emlak Bilgi Bankasını kurdu, işletmeye açtı.

1993 yılından itibaren; Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. Genel Müdürü, Denetçiliği, Yönetim Kurulu Üyeliği, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu.

1998 yılında, Türkiye’de İlk ve Tek olarak, İnternet ortamında çalışan Emlak Web Sitesini kurdu.

Aynı yıl Türkiye Emlak Sektöründe İlk ve Tek olarak, Network Marketing Sistemine dayalı Network Emlakçılık Sisteminin kurulmasını sağladı.

2012 yılında, Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. Kurucu ortaklarından İlhan Bellek ve Ziya Bellek ile birlikte, Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. Marmara 1. Bölge &İstanbul Ana Acenteliği görevini üstlendi. 

Halen, Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Network Yapı Çözümleri A.Ş.’ nin  Kurucu Ortağıdır.     

Rüştü KÖPRÜLÜ

1964 Elazığ doğumludur.

1982 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1986 yılında mezun olmuştur.

Köprülü Hukuk Bürosunun kurucu Avukatı olup, birlikte çalıştığı Av. Emine Köprülü ile evlidir.

Avukatlık stajı ve askerlik görevini tamamladıktan sonra 1988 yılında Eminönü’nde açtığı bürosunu 1999 yılından itibaren, İstanbul Şişli’ ye taşımış ve halen 200m2’lik ofiste dört Avukat, iki Stajyer Avukat, dört takip elemanı, ve bir sekreter den oluşan kadrosuyla “Köprülü Hukuk Bürosu” olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Köprülü Hukuk Bürosu ağırlıklı olarak Şirket Danışmanlığı yapmakta, Medeni Kanundan kaynaklanan taşınmaz mülkiyet hukuku, miras hukuku ve aile hukuku ihtilafları, Borçlar Hukukundan kaynaklanan sözleşme, kira, vekalet,kat karşılığı inşaat sözleşmeleri ihtilafları, Ticaret Kanunundan kaynaklanan şirketler hukuku ve ticari ihtilaflar, İcra İflas Kanunundan kaynaklanan icra takip ve davaları, Ticari ihtilaflardan kaynaklanan sahtecilik dolandırıcılık gibi ceza ihtilafları, Bankacılık ve Faktoring mevzuatından kaynaklanan ihtilaflar gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Halen Köprülü Hukuk Bürosu kurucu Avukatı olarak görev yapmaktadır.

Network Yapı Çözümleri A.Ş.’ nin  Kurucu Ortağıdır.     

Orhan ÇANKAYA

1967 Kayseri doğumlu. 

Zincirlikuyu İnşaat Teknik Lisesi Mezunudur. 

1984 yılında Mimari Maket yapımı çalışmalarına başladı. 90’lı yıllarda Ankara Otogarı(Aşti), 40.000 Konutluk, Başbakanlık Halkalı ve Bahçeşehir Konutları maketleri yanında, Türkiye’nin önde gelen Sanayi Kuruluşlarının Yurtiçi ve Yurtdışındaki Tesislerinin maketlerini yaptı.

Tüm Mimari Maketlerinde teknik ve görselliği en üst düzeyde sunması, bu sayede hedef kitlelere en iyi mesajı verebilmesi nedeniyle, Türkiye’nin en kapsamlı projelerini yapan; SİNPAŞ, AVRUPA KONUTLARI, TORUNLAR GYO, YEŞİL İNŞAAT, STFA, POLAT İNŞAAT, ENKA, KİPTAŞ gibi önde gelen Firmalar, MAAL OF İSTANBUL, BOSPHORUS CITY, İNCEK LIFE vb. detaylı ve kapsamlı projelerde, Kendisini tercih etti.

2000’li yıllarda sadece nitelikli Konut ve Ticari Projelere değil, Kayseri Erciyes Kayak Tesisleri, Kastamonu Ilgaz Kayak Tesisleri gibi Ulusal ve Uluslar arası öneme sahip projelerin de Maketlerine imza attı. 

Bugüne kadar yaptığı maketler içinde, Süleymaniye Külliyesi, Sokullu Camii, Edirne Kervansaray, İstanbul Haseki Sultan Külliyesi gibi çok büyük Tarihi öneme sahip Eserlerin Maketleri de ayrı ve özel bir yer almaktadır.

Halen, Kent Maket Firması Yönetim Kurulu Başkanı olup,

Network Yapı Çözümleri A.Ş.’nin  Kurucuları arasındadır.      

Serkan KUTLUCA

1975  İstanbul doğumludur.

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi 'nden 1998 yılında mezun oldu. İş hayatının tamamında pazarlama iletişiminin müşteri ilişkileri tarafında çalıştı.

Özellikle inşaat sektöründe marka uzmanı oldu. Uzun yıllar İhlas Holding ve Doğan Holding bünyesinde çalışarak tecrübelerine zenginlik kattı.

2010 yılına gelindiğinde inşaat sektöründeki firmalara tam hizmet ajansı olarak hizmet verecek olan  Ajans Bluemark'ı kurdu.

Bluemark ajans çatısı altında  100'ün üzerinde inşaat firmasının konut, iş yeri, alışveriş merkezi vb. projelerinin farklı mecralardaki tanıtım işlerini üstlendi.

Mesleğe girdiği yıllardaki heyecanı hiç azalmayan, hizmet verdiği markaya anı titizlik ve özenle yaklaşan Serkan Kutluca, evli ve iki çocuk babasıdır.

Halen, BlueMark Firması Ajans Başkanı olup, 

Network Yapı Çözümleri A.Ş.’nin Kurucuları arasındadır.      

Yusuf ŞEN

1965 yılında Malatya’da doğmuştur.

İstanbul Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümü mezunudur.

İş hayatına 1996 yılında, Koç Holding bünyesindeki Garanti Koza İnşaatta Arçelik Fabrikası Saha Şefliği ile başladı. 1997'de Ankara Gimat Migros İnşaatı, 2000'de Gölcük Ford Fabrika İnşaatlarında Şantiye Şefi olarak çalışmaları devam etti.

2001'de Cemre A.Ş. Ortağı olarak Kartal Koçtaş İnşaatında Proje Müdürü olarak görev aldı.

2003 yılına kadar çeşitli projelerde Altyapı – Peyzaj işleri ve Mekanik işler Proje Müdürlüğü yaptı.

2003 yılında, halen faaliyette olan Şen İnşaat Ltd. Şti’ ni kurdu.

Şen İnşaat olarak; TownCenter AVM ince inşaat işleri, Ispartakule Koza Evleri kaba inşaatı yanında, Yenişehir Şişecam Fabrikası Altyapı ve Peyzaj işleri, Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü inşaatının çeşitli işleri vb. projelerde,İnce İnşaat işleri, Altyapı, Mekanik tesisat işleri yanında Anahtar teslimi inşaat işleri konusunda Türkiye’nin değişik bölgelerinde inşaat sektöründe kapsamlı hizmet vermeye devam etti.

Ayrıca Tarihi Eser Restorasyonu ve aslına uygun olarak yeniden inşası konularında da hizmet vermektedir.

Halen, Şen İnşaat Ltd. Şti Ortağı olup,

Network Yapı Çözümleri A.Ş.’nin  Kurucuları arasındadır.  

Ziya BELLEK

1963 yılında İstanbul’ da doğmuştur.

1978–1986 yılları arasında, Aile Şirketi Üçel Otomotivde çalışmalarını sürdürdükten sonra 1986 yılından itibaren Gayrimenkul Sektöründe faaliyetine başlamıştır.

1991 yılına kadar, İlhan Bellek ve Ziya Bellek ortaklığı ile Üçel Emlak ismi altında faaliyet gösterdi.

1991 yılında Birleşmiş Emlakçılar A.Ş.' nin Ortakları arasında yerini aldı. İstanbul Bahçelievler ve Yeşilköy’de Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. Acentesi olarak hizmet verdi.

1994 yılından itibaren İstanbul Ana Acenteliği, 2012 yılı itibariyle de İlhan Bellek ve M.Nuri Orhon ile birlikte Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. Marmara 1. Bölge & İstanbul Ana Acenteliği görevlerini üstlendi. 

Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. bünyesindeki Özel Projeler Ofisi Yöneticisi olarak; Gayrimenkul Projeleri Geliştirme konusunda 2003 yılından beri Danışmanlık, Müşavirlik ve Pazarlama Hizmetleri vermektedir.

Halen,Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevindedir.

Network Yapı Çözümleri A.Ş.’ nin Kurucu Ortağı olup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.