Çözüm Ortaklarımızın Kazanımları

İnşaat sektöründe yüzlerce ürün çeşidi ile, binlerce üretici ve uygulayıcı firma hizmet veriyor. İşverenler sorunsuz iş yapabilecekleri doğru firmaları ararken, üretici ve uygulayıcı firmalar ise sağlıklı bir iş ilişkisi kurabilecekleri  İşverenlerle iletişimde olmayı istiyor.


Ancak İşverenle, üretici ve uygulayıcının doğru zamanda ve doğru zeminde buluşması her zaman mümkün olmuyor.

 

Network Yapı Sistemi bu sorunları aşmayı, inşaat sektöründe sağlıklı bir ticari yapılanmanın oluşmasını ve platformda yer alan üyelerinin

yüksek kazanç elde etmesini hedefleyen bir oluşumdur.

Network Yapı Sistemi; Tanıdığınız ve güvendiğiniz işverenleri,

tanıdığınız ve güvendiğiniz üretici ve uygulayıcı firmaları tavsiye etme yoluyla, işveren ve firmalara kazanç sunarken, tavsiye edenin de kazanmasını sağlamaktadır.

 

NETWORK YAPI SİSTEMİ ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZA NE KAZANDIRIR?

 

GÜVENİLİR,CİDDİ  İŞVERENLERE ULAŞMA İMKANI

Her Üretici veya Uygulayıcı Firma,Sağlam, Güvenilir ve Ciddi İşverenler ile çalışmak ister. Ancak bu Firmalara ulaşmak ve Kendini kabul ettirebilmek her zaman mümkün olmamaktadır. Oysaki bu İşverenler ile daha önce iş yapmış veya halen yapmakta olan bir Firmanın“Tavsiyesi ile”

iş görüşmesine gitmek, çok kapıyı açmaktadır. Network Yapı Organizasyonu, bu referans ve tavsiye sistemi üzerine kuruludur.

Tüm Çözüm Ortaklarının Referansları, Sizler için de bir iş imkanıdır. 

 

TAVSİYE YOLUYLA, EKSTRA KAZANÇ OLANAĞI

Bu güne kadar her Firma, sadece kendi yaptığı işlerden para kazanıyordu. Günlük hayatta farkına varmadan, çalıştığınız İşverenlere, diğer iş kollarından tanıdığınız ve güvendiğiniz Firmaları da tavsiye ediyordunuz. 

Ancak bu yolla hiç para kazanmadınız…

Network Yapı Sistemi ise bu durumda Sizlere çok ciddi ek kazanç olanağı sunuyor. Network Yapı’ ya katılan Çözüm Ortaklarımız;  Kendi çalıştıkları İşverenlere, Network Yapı Çözüm Ortağı olan diğer firmaları “tavsiye ederek” bu firmaların aldıkları işlerden elde edilecek primlerden de

“ekstra kazanç” elde etme  imkanına sahip oluyorlar.

 

GÜÇ BİRLİĞİ İLE BÜYÜK PROJELERE GİRME İMKANI

Her Firma, kendi imkanları çerçevesinde, Sektörde alabileceği en büyük ölçekli işlere girmek ister. Bazı işler ise çok büyük ölçekli olduğunda, imkanları elverse bile İşveren Firmalara yeterli güveni sağlamakta zorlanabilir.

Network Yapı Çözümlerinde  oluşan “Güç Birliği” ile daha büyük ölçekli işlere, İş Ortaklığı veya Konsorsiyum olarak girme imkanı bulunmaktadır.

Çünkü, Network Yapı’nın kuruluşundaki  temel felsefemiz;

“ Birleştikçe Büyümek, Güçlendikçe Kazanmak ve Kazandırmaktır. ”

Çözüm Ortağı Başvuru Formu