Çözüm Ortaklıkları

Network Yapı Çözümleri çalışma sisteminin temelinde “Doğru Yüklenici / Firmaları, Doğru İşverenlerle, Doğru Zamanda bir araya getirmek…” vardır.

Buradaki  “Doğru…” kavramından kastettiklerimize bakacak olursak;

Firmalarımızda; Ürününe, Uygulamasına ve Hizmetine güvenen, Referansları iyi olan ve İşverenlerimize tavsiye ettiğimizde “Tavsiye edeni mahcup etmeyecek…”niteliklere sahip olmasını kastediyoruz.

İşverenlerimizde;  Kaliteli Ürün, Uygulama ve Hizmete önem veren, bunları Kendisine sunan Yüklenici Firmaları, “Finansal açıdan sıkıntıya sokmayacak olan…”, Yüklenicilerimize tavsiye ettiğimizde “Tavsiye edeni mahcup etmeyecek…” niteliklere sahip olmasını kastediyoruz. 

Network Yapı ise, burada bahsettiğimiz “Doğru İşverenle, Doğru Yükleniciyi” Doğru Zamanda bir araya getiren “Buluşma Noktası yani Çözüm Ortaklığı Platformudur.”

 

Hizmet ve Ürün Sunan Firmalar İçin

İnşaat sektöründe yüzlerce ürün çeşidi ile, binlerce üretici ve uygulayıcı yüklenici / firma hizmet veriyor. İşverenler sorunsuz iş yapabilecekleri doğru firmaları ararken, üretici ve uygulayıcı firmalar ise sağlıklı bir iş ilişkisi kurabilecekleri İşverenlerle iletişimde olmayı istiyor.

Ancak İşverenle, üretici ve uygulayıcının doğru zamanda ve doğru zeminde buluşması her zaman mümkün olmuyor.

Network Yapı, öncelikle inşaatın her kademesinde yer alan iş kollarında, “Ürününe, kalitesine,uygulamasına ve hizmetine güvenen, referansları iyi olan Firmaları” araştırır.Bu Firmalara Sistemi tanıtır.

Sisteme katkı sağlayacak olan Firmalar ile “Çözüm Ortaklığı Sözleşmesi” yapar. Her Çözüm Ortağı, Network Yapı vasıtasıyla bir İş Sözleşmesi yapıldığı takdirde vereceği Prim miktarını Sözleşmesinde belirtir.

Çözüm Ortağı her Firma için, Network Yapı Çözümleri Web Sitesinde özel sayfalar açılır. Çözüm Ortakları buraya tüm Referanslarını girer. Bu sayede gerek diğer Çözüm Ortaklarına gerekse internet üzerinden tüm İşverenler ve Bağımsız Temsilcilere Kendi referanslarını sunar. 

En düşük maliyetle, gerçek hedef kitleye en iyi şekilde kendini  tanıtabilir. 

 

Hizmet ve Ürün Alan İşverenler İçin

Her bir Çözüm Ortağı veya Network Yapı Bağımsız Temsilcisi, “Tanıdığı, güvendiği, çalıştığı Firmalarda ürün ve hizmetin kalitesine önem veren, yine çalıştığı Firmalar ile ödemeleri konusunda sorun yaşamayan İşverenlere…”  Network Yapıyı tanıtabilir. Tavsiye edebilir.

Bu İşverenlerin inşaatla ilgili her türlü talebi, Sistem üzerinden Network Yapı'ya bildirilir. Network Yapı Temsilcileri, İşveren ile temasa geçerek talepleri teyit eder. İhtiyaçları tam olarak belirler.

Network Yapı ile çalışan İşverenler, projelerinde, inşaatın başlangıcından sonuna kadar gerekli olan tüm hizmetleri Network Yapı Sistemi içindeki firmalarla görüşmeler yaparak temin edebilir, kendisine en uygun firmayı araştırmaya harcayacağı zamandan tasarruf eder. ZAMANDAN KAZANIR…

Network Yapı, referans sistemine dayalı bir yapılanma olduğu için, İşverenle  irtibata geçen  Firmaların her biri kendi alanlarında tecrübeli ve güvenilir Firmalar olacaktır. Başarılı geçmişi olan ve bu nedenle tavsiye edilen bu Firmalarla işlerini güvenle yürütebilir, önemli projelere imza atabilir.  GÜVEN KAZANIR…

Network Yapı, İşveren taleplerini analiz ederek, en kısa zamanda talebi karşılayabilecek uygun firmaları İşverene yönlendirir. İşverenlerin, araştırma için harcayacağı zamandan ve maliyetten tasarruf etmelerini sağlar. Network Yapı Sisteminden hizmet ve destek alan İşverenler, hizmetleri karşılığında Network Yapı’ya herhangi bir ücret ödemezler. ZAMANDAN VE MALİYETTEN KAZANIRLAR…

Buluşma Noktası Network Yapı

İŞVERENLER :

 

En iyi referanslı Firmaları bir arada bulur,

Minimum zamanda maksimum verim alır,

Satın alma maliyetlerini aşağı çeker,

İş kayıplarını en aza indirir,

Bu hizmete hiç bir bedel ödemez…

ÇÖZÜM ORTAKLARI :

Rahat çalışabileceği İşverenlere “ Tavsiye ile gider. ”

Daha büyük işlere daha rahat ulaşma imkanı bulur,

İşbirlikleri ile kapsamlı projelere girebilir,

Teklifini verir, pazarlığını Kendisi yapar,

Pazarlama maliyetini düşürür…

ORTAK PAYDA : NETWORK YAPI SİSTEMİ

 

Amacımız ; İşverenle, Üretici ve Uygulayıcı Firmaları doğru zamanda ve doğru zeminde buluşturmak.

Network Yapı Sistemi, İnşaat sektöründe sağlıklı bir iletişim ve ticari yapılanmanın oluşmasını ve platformda yer alan üyelerinin yüksek kazanç elde etmesini hedefleyen bir oluşumdur.

Network Yapı Sistemi; İşvereni, Üretici ve Uygulayıcı Firmalarla ortak paydada buluşturan,

Türk İnşaat Sektöründe bir ilk olan YAPI ÇÖZÜM ORTAKLIĞI PLARTFORMU olarak hizmet vermektedir.