Çözüm Ortaklığı ile Bize Katılabilirsiniz.

İnşaat Sektöründe Hizmet Veren, İmalat veya Uygulama Yapan bir Firma Sahibiyseniz, ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ Olabilirsiniz. 

 

İnşaat sektöründe yüzlerce ürün çeşidi ile, binlerce üretici ve uygulayıcı firma hizmet veriyor. İşverenler sorunsuz iş yapabilecekleri doğru firmaları ararken, üretici ve uygulayıcı firmalar ise sağlıklı bir iş ilişkisi kurabilecekleri  İşverenlerle iletişimde olmayı istiyor.

 

Ancak İşverenle, üretici ve uygulayıcının doğru zamanda ve doğru zeminde buluşması her zaman mümkün olmuyor.

 

Network Yapı Sisteminde Çözüm Ortağımız olduğunuzda; Hizmetinizi, İmal ettiğiniz Ürünlerinizi veya Uygulamalarınızı, nitelikli ve daha büyük Projelere, “Tavsiye yoluyla” sunma imkanına sahip olacaksınız.  Çözüm Ortaklığı Nedir?

Çözüm Ortaklığı; Network Yapı Sistemi içinde, İnşaat Sektörünün her alanında Hizmet Veren, İmalat ve Uygulama Yapan, bunların Kalitesine güvenen, Referansları iyi olan Firmaların;

 

 “Bir araya geldikleri, Referanslarını birleştirdikleri, Birlikteliği ile büyüyerek daha büyük işlere girebildikleri, Güvenilir İşverenlere Birbirlerini Tavsiye Ettikleri İşbirliği Platformudur.”

 

Çözüm Ortaklığının temel felsefesi;

“ Birleştikçe Büyümek, Büyüdükçe Beraber Kazanmaktır. ”

 

Çözüm Ortaklığı Nasıl Çalışır?

Çözüm Ortaklığı çalışma Sisteminde : 

1. Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. ve Network Yapı A.Ş. tarafından sözleşme yapılarak sisteme dahil edilen tüm Hizmet Veren, İmalatçı, Yüklenici ve Taşeron Firmalar, Çözüm Ortağı adı ile çalışır ve Network Yapı vasıtasıyla aldıkları iş karşılığında Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. ye prim öderler.

 

2. Sistemde İşveren ve Çözüm Ortaklarını, “Network Yapı A.Ş.” buluşturur. Organizasyonu sağlıklı şekilde çalıştırır.

 

3.  Sisteme İşveren Getirenler, getirdikleri İşveren ile bir Çözüm Ortağı işlem yaparsa, Çözüm Ortağı tarafından Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. ye verilen prim üzerinden hak sahibi olur.

 

4. BirleşmişEmlakçılar A.Ş., bu işlemden doğan primleri, Network Marketing Sistemine göre %12 ile % 33 arasında hak ediş sahiplerine dağıtır.

 

Çözüm Ortaklığında Avantajlarınız & Kazançlarınız

GÜVENİLİR, CİDDİ  İŞVERENLERE ULAŞMA İMKANI

Her Üretici veya Uygulayıcı Firma, Sağlam, Güvenilir ve Ciddi İşverenler ile çalışmak ister. Ancak bu Firmalara ulaşmak ve Kendini kabul ettirebilmek her zaman mümkün olmamaktadır.

Oysaki bu İşverenler ile daha önce iş yapmış veya halen yapmakta olan bir Firmanın“Tavsiyesi ile” iş görüşmesine gitmek, çok kapıyı açmaktadır.

Network Yapı Organizasyonu, bu referans ve tavsiye sistemi üzerine kuruludur. Tüm Çözüm Ortaklarının Referansları, Sizler için de bir iş imkanıdır. 

 

TAVSİYE YOLUYLA, EKSTRA KAZANÇ OLANAĞI 

Bu güne kadar her Firma, sadece kendi yaptığı işlerden para kazanıyordu. Günlük hayatta farkına varmadan, çalıştığınız İşverenlere, diğer iş kollarından tanıdığınız ve güvendiğiniz Firmaları da tavsiye ediyordunuz. Ancak bu yolla hiç para kazanmadınız…

Network Yapı Sistemi ise bu durumda Sizlere çok ciddi ek kazanç olanağı sunuyor. Network Yapı’ ya katılan Çözüm Ortaklarımız; Kendi çalıştıkları İşverenlere, Network Yapı Çözüm Ortağı olan diğer firmaları “tavsiye ederek” bu firmaların aldıkları işlerden elde edilecek primlerden de “ekstra kazanç” elde etme imkanına sahip oluyorlar.

 

GÜÇ BİRLİĞİ İLE BÜYÜK PROJELERE GİRMEİMKANI

Her Firma, kendi imkanları çerçevesinde, Sektörde alabileceği en büyük ölçekli işlere girmek ister. Bazı işler ise çok büyük ölçekli olduğunda, imkanları elverse bile İşveren Firmalara yeterli güveni sağlamakta zorlanabilir.

Network Yapı Çözümlerinde  oluşan “Güç Birliği” ile daha büyük ölçekli işlere, İş Ortaklığı veya Konsorsiyum olarak girme imkanı bulunmaktadır.

Çünkü,Network Yapı’nın kuruluşundaki  temel felsefemiz;

“Birleştikçe Büyümek, Güçlendikçe Kazanmaktır.”Çözüm Ortaklığı Sistemine Nasıl Katılırım?

İnşaat Sektöründe Verdiğiniz Hizmete, İmal ettiğiniz Ürününüze veya Yaptığınız Uygulama ve İmalatlarınızın Kalitesine güveniyorsanız,

 

Bu güne kadar yaptığınız işlerde iyi Referanslarınız varsa ve bu Referanslarınızı Çözüm Ortaklarımızın Referanslar Listesinde tüm detaylarıyla yayınlamak istiyorsanız,

 

Network Yapı vasıtasıyla gelecek olan işlerle en kısa zamanda, en iyi şekilde ilgilenebileceğinizi  ve hizmet verebileceğinizi düşünüyorsanız,

 

 3 Kolay Aşama ile  Network Yapı ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ olarak aramıza katılabilirsiniz. Bir bütünün parçası olarak Sizleri de aramızda görmek ve Birlikte çalışmaktan onur onur duyarız.

 

1. AŞAMA

Network Yapı vasıtasıyla gelen ve Sözleşme yapacağınız işlerde, Sözleşme Bedeli  üzerinden Network Yapı’ya vereceğiniz  “Prim Oranı” üzerinde mutabık kalmamız,

2. AŞAMA

Sisteme katılım bedeli olarak  Network Yapı’ya “ Yıllık Aidat Bedeli ”ödemesi yapmanız,

3. AŞAMA

Tarafların Tüm Çalışma Şartlarını belirleyen “Çözüm Ortaklığı Sözleşmesini ” yapmanız gerekmektedir.  

 

Çözüm Ortağı Başvuru Formu