İnşaat & Taahhüt

Network Yapı Çözümleri olarak İnşaat & Taahhüt alanında, 

kendi arsaları üzerinde inşaat yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına inşaat yapım faaliyetlerini üstlenmekteyiz.

 

Network Yapı Çözüm Ortaklarımız arasında yer alan,

her biri kendi alanında tecrübeli ve çok iyi referanslara sahip olan Firmalarımız;

İnşaat öncesi imalatlar ve Altyapı

Kaba inşaat imalatı

İnce inşaat imalatı

Anahtar teslimi inşaat

Endrüstriyel yapılar imalatı


Olmak üzere istenilen her ölçekte İnşaat & Taahhüt işlerinde hizmet vermektedir.


İnşaat Öncesi İmalatlar ve Altyapı

İnşaat öncesinde yapılacak olan Zemin Etüdü, Zemin iyileştirme, İksa, Fore Kazık, Ankraj, Perde vb işlemler ile Hafriyat ve tüm altyapı işlemlerini kapsamaktadır.


Her biri çok iyi teknik bilgi ve tecrübe isteyen bu işlemler bütün halinde yaptırılabileceği gibi, işin gerektirdiği her bir işlem için de ayrı ayrı hizmet alınabilmektedir.  

Kaba İnşaat İmalatı

Her ölçekteki İnşaat Projelerinizde Betonarme Karkas, Betonarme Prefabrik, Çelik Konstrüksiyon yapı teknikleri ile kaba inşaat imalatlarınız Çözüm Ortaklarımız tarafından yapılmaktadır.


Çözüm Ortaklarımızın geniş makine parkurları, tecrübeli teknik kadroları ve uygulama ekipleri ile, yapılarınızın en kısa zamanda, en iyi şekilde tamamlanmasını sağlamaktayız. 

İnce İnşaat İmalatı

Kaba İnşaatı bitmiş bir yapıda gerçekleştirilecek olan, Elektrik, Mekanik, Tesisat, Sıva, Şap, Yalıtım,Seramik, Mermer, Boya,Kapı, Pencere,

Mobilya Aksamı, Cephe ve Çatı ile tüm Bitirme İşleri imalatları için, komple veya istenilen iş kalemlerinde imalat ve uygulamalar,

Network Yapı Çözüm Ortaklarımız tarafından yapılmaktadır.


Ürün ve Hizmetinin kalitesine güvenen, çok iyi Referanslara sahip olan Çözüm Ortaklarımız ile çalışmak, Proje Yatırımcılarımıza büyük avantajlar sağlamaktadır.  

Anahtar Teslimi İnşaat

Çok sayıda Taşeron ve Yüklenici Firmalar ile çalışmak yerine, “ Tek bir Firma ile muhatap olmak isteyen ” Proje Yatırımcısı İşverenler için ise “ Anahtar Teslimi İnşaat ” hizmetimiz bulunmaktadır.


İnşaat öncesi imalatlar, Altyapı, Kaba İnşaat ve İnce İnşaatın tamamını kapsayan bu hizmetimiz de, konusunda uzman,

nitelikli projelerden oluşan zengin Referanslara sahip Network Yapı Çözüm Ortağı Firmalarımız tarafından verilmektedir.  

Endrüstriyel Yapılar İmalatı

Fabrika Binaları, Komple Üretim Tesisleri, Depolama ve Lojistik Binaları; Betonarme, Prefabrik, Çelik Konstrüksiyon  veya Karma yapı teknikleri ile imal edilmekte olup, her biri ayrı teknik bilgi ve tecrübe gerektirmektedir.


Proje Yatırımcısı İşverenlerimiz, bu konuda da Uzman Çözüm Ortaklarımızdan en iyi hizmeti, en iyi şartlarda alma imkanına sahiptir. 


Network Yapı Çözüm Ortaklarımıza, bu tarz yapılarınızı isterseniz kısmi olarak, isterseniz Anahtar Teslimi olarak yaptırabilirsiniz