Bağımsız Temsilcilerimizin Kazanımları

İnşaat Sektöründe, Teknikerlerden, Mühendislere, Mimarlardan Taşeron Firma Yöneticilerine, Yapı Denetim Personellerinden, Gayrimenkul Danışmanlarına kadar onlarca meslekte çalışan yüz binlerce kişi, kendi mesleklerine odaklanmış olarak yaşamını sürdürüyor.

 

Bu çalışmaları sırasında da yeri geldiğinde tanıdıkları, güvenilir, sağlam Üretici veya Uygulayıcı Firmaları tavsiye ediyorlar.

Ama bu sayede hiç para kazanmıyorlar!…

 

Network Yapı Sistemi, İnşaat sektöründeki herkese, ama herkese; “ Kendi işine devam ederken, sadece Tavsiye Ederek çok ciddi Ek Gelir elde etme imkanı sunuyor…

”  Bunun için tek yapmanız gereken “ Network Yapı Bağımsız Temsilcisi olmak…”

 

NETWORK YAPI BAĞIMSIZ TEMSİLCİSİ NE KAZANIR ?

 

KENDİ İŞİNE DEVAM EDER, YÜKÜMLÜLÜĞÜ YOKTUR

Bağımsız Temsilci, halen yaptığı mesleği ne olursa olsun, düzenini bozmaz, işini aksatmaz, sadece Network Yapı A.Ş. ’nin

Çözüm Ortakları ile verdiği ürün ve hizmetleri “ Kendi tanıdığı İşverenlere ” Tavsiye ederek, sunar.

Başkaca hiç  bir yükümlülük altına girmez.

 

NETWORK YAPININ TEKNOLOJİK ALT YAPISINI KULLANIR

Bağımsız Temsilci olduğunda alacağı şifre ile, Network Yapı Çözümleri Web Sitesinde Kendine özel düzenlenmiş Bağımsız Temsilci Sayfalarını kullanır. Network Yapıyı tavsiye ettiği İşveren Portföylerini Web Sitemizdeki kendi sayfası üzerinden Sisteme kaydeder.

 

UZAKTAN ÖĞRETİM İMKANI İLE İŞİN DETAYLARINI RAHATLIKLA ÖĞRENİR

Her işin kendine göre hassas noktaları ve detayları vardır. Network Yapı Bağımsız Temsilciliğinin de tabii ki detayları bulunmaktadır.

Bağımsız Temsilciler, Network Yapı Web Sayfası üzerinden ulaşacakları Uzaktan Öğretim Sitesi sayesinde, zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın internet üzerinden , dilediği yerden bu işin eğitimini alabilir, işlerini geliştirebilirler.

 

TAVSİYE ETTİĞİ İŞVEREN İLE İŞ YAPILIRSA KENDİSİ DE KAZANIR

Bağımsız Temsilcilerin, Network Yapı Sistemini tavsiye ettikleri ve önerdikleri  İşverenler ile bir iş sözleşmesi yapıldığında,

sözleşmeyi yapan “ Çözüm Ortağı Firmanın ödeyeceği prim üzerinden

  Network Yapı Bağımsız Temsilcisi olarak , % 12 ile % 33 arasında çok ciddi bir, ek gelir elde ederler.


HATTA ÖYLE BİR EK GELİR Kİ ; Bazen kendi asli gelirlerinden bile, çok daha fazlasını kazanabilirler...

 

 

Bağımsız Temsilci Başvuru Formu